Skip to Main Content
Cup Concept
Pohárek pro vícenásobné použití Design Cup

Zisk díky opakovanému použití!

Pohárky pro vícenásobné použití přinášejí zisk a přispívají k ekologii trvalé udržitelnosti.

Design hrnku pro opakované použití na horké nápoje: HOT TO GO CUP

Hrnek ke koupi nebo k pronájmu

Pohárek pro vícenásobné použití Arena Cup

Bezpečnost na stadionu!

Opětovně použitelný pohár Arena Cup® je jistě šetrný k životnímu prostředí

Kompletní balení pohárků pro vícenásobné použití pro velké akce.
Pohárky na jedno použití nepatří do dnešní doby.

Na konci akce jsou nepřípustné hory odpadků. Naše pohárky ale nenaplňují jen myšlenku opakované použitelnosti. Jsou promyšlené do detailu, nenahradily jen jednoduše sklo nebo láhve. A může to být dokonce finančně výhodné.

Vyrábíme a vyvíjíme po mnoho let veškeré systémy pohárků pro vícenásobné použití sami a potiskujeme vaše pohárky s použitím nejmodernějších možností ve vlastním podniku, s vysokou kvalitou, v Evropě.

Máte na výběr:

Pronájem nebo zakoupení. Vy rozhodujete, zda s potiskem nebo bez potisku. My se rádi postaráme i o skladovací a přepravní logistiku, náš servis obsahuje i oplach pohárků pro vícenásobné použití po akci. Mnoho rozhodnutí, při kterých rádi stojíme na vaší straně.

Jsme už řadu let profesionály, když jde o pohárky pro velké akce. Ať jde o pohárky na stadiony, koncerty nebo hromadné akce, naše pohárky pro vícenásobné použití nejsou jen prostými plastovými pohárky z umělé hmoty.

Naše pohárky jsou vysoce kvalitní, splňují bezpečnostní předpisy, jsou dimenzovány na dlouhodobé používání, a tím jsou i trvale udržitelně ekologické a finančně výhodné.

Velké hromadné akce jsou naší specialitou. Náš servis se rezervuje na velkých akcích. Ve spolkové lize a na turné světových hvězd. Umíme ale i menší a i ty jsou rentabilní.

Díky dlouholeté a stálé spolupráci se soukromými zákazníky, gastronomy, dodavateli občerstvení a osobami s rozhodovacím právem jsme s to předkládat nabídky na míru trhu a zákazníků.

Pojímáme vaši akci jako snadno spočitatelnou, odlehčujeme správu akce a ještě přitom zůstáváme ziskoví a udržitelní. Pro všechny je tu něco, pro organizátora, fanouška a návštěvníka festivalu a v neposlední řadě pro životní prostředí.

Vícenásobné použití není obtížné se správným partnerem.Přeptejte se u nás!

Umělohmotné pohárky v různých designech a velikostech vhodné pro každou akci.

Fakt

Pohárek pro vícenásobné použití je podle studie organizace Deutsche Umwelthilfe podstatně ekologičtější než pohárek na jedno použití z biologicky rozložitelného PLA